Biuro handlowe Fenix
             

OKNA I DRZWI PCV
OKNA I DRZWI ALUMINIOWE
OGRODY ZIMOWE
WIATROŁAPY
ALUMINIOWE
DASZKI
ROLETY
ZEWNĘTRZNE
ROLETKI MATERIAŁOWE
MOSKITIERY
BRAMY GARAŻOWE
DRZWI WEJŚCIOWE WIKĘD
PARAPETY WEWNĘTRZNE
PARAPETY ZEWNĘTRZNE
I OBLACHOWANIA
CIEPŁY PARAPET
KONTAKT


Firma Godna Zaufania

BEZPŁATNY POMIAR
I WYCENA OKIEN!

MOŻLIWOŚĆ
NEGOCJACJI CEN!

  Punkt handlowy:
  Knurów, ul. Wolności 83a

  Punkt czynny od
  poniedziałku do piątku
  w godzinach:
9:00 - 17:00

  Kontakt:
  telefon stacjonarny  32 336 20 87
  telefon komórkowy 1  +48 694 436 361
  telefon komórkowy 2  +48 535 89 89 86

    biuro@oknafenix.pl

  TEREN DZIAŁANIA:
  Knurów, Gliwice, Bytom,
  Zabrze, Rybnik,
  Czerwionka - Leszczyny
  i okoliczne miejscowości
  
Wysyłam z SenditOgrody zimowe

Ogrody zimowe, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większa popularnością w Polsce. To nie tylko atrakcyjny sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale również na podwyższenie standardu i jakości życia. Stylowo umeblowany i wypełniony roślinami staje się ulubioną częścią domu, nastrojowym miejscem do spotkań, odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.
Ogród zimowy przypomina mały pałacyk ze szkła. Dobierając odpowiedni system aluminiowy lub drewniany możemy stworzyć ogrody o różnych kształtach i rozmiarach. Różnorodność rozwiązań i konstrukcji pozwala na zaprojektowanie i montaż ogrodu zimowego według upodobań i marzeń. Rodzaj aranżacji zależy od koncepcji, powierzchni pomieszczenia, zainteresowań i potrzeb.

Ogród zimowy to wspaniały sposób na zatrzymanie lata w domu. To egzotyczny ogród, w którym niezależnie od pogody możemy cieszyć się zielenią przez cały rok. Kiedy za oknem szaro i zimno nadchodzi czas na relaks w "zielonym salonie", którego mikroklimat sprzyja relaksowi.

Ogród zimowy to najpiękniejszy sposób poszerzenia powierzchni mieszkalnej. Istnieje tu zdumiewająca ilość rozwiązań, począwszy od zabudowanego balkonu po przestronną przybudówkę z przesuwanymi drzwiami. Już pięknie zaprojektowany przedsionek przed drzwiami wejściowymi czyni nasze mieszkanie jeszcze bardziej przytulniejszym i estetycznym.Czy ogród zimowy jest luksusem?
Na pewno wielu uważa, że to dość kosztowna i niezbyt potrzebna inwestycja. Jednak coraz więcej osób dostrzega nie tylko urok takiego zakątka, ale też jego wymiar praktyczny. Wbrew pozorom, przylegająca do domu szklana oranżeria nie przyczynia się do strat ciepła, a wręcz przeciwnie – pozwala oszczędzać na kosztach ogrzewania.

Ogród zimowy może i powinien być wspaniałą ozdobą architektoniczną i świetnym miejscem na odpoczynek przez cały rok. Nie dziwi zatem rosnące zainteresowanie takimi rozwiązaniami, które mają zintegrowany ogród zimowy. Jednakże nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się projekty adaptacji werand i tarasów pod katem stworzenia czegoś szczególnego na miarę potrzeb i zasobności portfela.

Ogrody zimowe z aluminium

ALIVER 100ALIVER 1000ALIVER 2000
ALIVER 5000VICTORIAN

Aluminium daje niemal nieograniczone możliwości, od najprostszego dobudowanego ogrodu zimowego do skomplikowanych budowli w stylu przywodzącym na myśl wiktoriańskie werandy. Ogród wykonany jest z izolowanych termicznie profili aluminiowych w szerokim wyborze kolorów. Najróżniejsze warianty otwierania okien i drzwi (w tym drzwi przesuwne i harmonijkowe) pozwalają na dopasowanie ogrodu do Państwa potrzeb.

W ofercie mamy również bogatą paletę akcesoriów dodatkowych: systemy wentylacyjne, ochronę przeciwsłoneczną, itp.

PRZYKŁADOWE KSZTAŁTY OGRODÓW ZIMOWYCH

            Strona wykorzystuje ciasteczka - nieszkodliwe zarówno dla użytkownika, jego danych i komputera pliki tekstowe.

Teraz 10 lat gwarancji producenta na okna Salamander i bluEvolution!