Biuro handlowe Fenix
             

OKNA I DRZWI PCV
OKNA I DRZWI ALUMINIOWE
OGRODY ZIMOWE
WIATROŁAPY
ALUMINIOWE
DASZKI
ROLETY
ZEWNĘTRZNE
ROLETKI MATERIAŁOWE
MOSKITIERY
BRAMY GARAŻOWE
DRZWI WEJŚCIOWE WIKĘD
PARAPETY WEWNĘTRZNE
PARAPETY ZEWNĘTRZNE
I OBLACHOWANIA
CIEPŁY PARAPET
KONTAKT


Firma Godna Zaufania

BEZPŁATNY POMIAR
I WYCENA OKIEN!

MOŻLIWOŚĆ
NEGOCJACJI CEN!

  Punkt handlowy:
  Knurów, ul. Wolności 83a

  Punkt czynny od
  poniedziałku do piątku
  w godzinach:
9:00 - 17:00

  Kontakt:
  telefon stacjonarny  32 336 20 87
  telefon komórkowy 1  +48 694 436 361
  telefon komórkowy 2  +48 535 89 89 86

    biuro@oknafenix.pl

  TEREN DZIAŁANIA:
  Knurów, Gliwice, Bytom,
  Zabrze, Rybnik,
  Czerwionka - Leszczyny
  i okoliczne miejscowości
  
Wysyłam z SenditRoletki materiałowe

Roletki materiałowe zapewniają ładny i estetyczny wygląd zasłanianych okien. Poniżej znajdą Państwo opis systemów roletek, jakie mamy w ofercie.

1. Roletki wolnowiszące

System roletek wolnowiszących wykorzystywany jest do zasłaniania dużych powierzchni. Roletki można montować do ściany, sufitu lub skrzydła okiennego. System samohamujący umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości, a łańcuszek zapewnia łatwe i wygodne korzystanie z rolety.

2. Roletki naokienne

Rolety w systemie MINI są roletami materiałowymi, przeznaczonymi do montażu na skrzydle okiennym. Stanowią doskonały element dekoracyjny nadając nowoczesny i estetyczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Innowacyjny system wieszaków umożliwia montowanie rolet w sposób bezinwazyjny na oknach PCV. Jedynie w przypadku starych okien drewnianych zakładamy rolety za pomocą wkrętów, czyli w sposób inwazyjny.

Rolety MINI składają się z belki obciążającej, mechanizmu oraz łańcuszka. Belka obciążnikowa Rolety MINI wykonana została z aluminium, w wyniku czego roleta nie deformuje się pod wpływem działania słońca, nie rysuje się oraz nie żółknie. Mechanizm rolety wykonany jest z PCV i dostępny w kolorze białym lub brązowym.

Rolety materialowe MINI mogą zostać wyposażone w żyłkę prowadzącą, która utrzymuje roletę przy oknie. Jest to godne polecenia rozwiązanie dla okien uchylnych.

3. Roletki w kasetce

Roleta wewnętrzna w systemie Prestige składa się z estetycznej, aluminiowej kasetki i prowadnic, które montowane są do listwy przyszybowej lub skrzydła okiennego. Montaż można wykonać przy użyciu wkrętów lub dostarczonej taśmy montażowej. Każda produkowana przez naszą firmę roleta wyposażona jest standardowo w samohamujący system, dzięki któremu można zatrzymać roletę na dowolnej wysokości.
4. Roletki "Dzień i Noc"

System "Dzień i Noc" to nowość na rynku europejskim. Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła, system dzień i noc pozwala płynnie regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Mogą Państwo jednocześnie zasłonić swoje okno wieczorem, a w ciągu dnia korzystać ze światła dziennego bez narażenia się na spojrzenia ciekawskich oczu. Naprzemienny układ pasów pozwala nie tylko na regulację natężenia wpadającego światła lecz tworzy również niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.
Paleta kolorów

Paleta kolorów dostępna jest do wglądu w naszym punkcie handlowym.
            Strona wykorzystuje ciasteczka - nieszkodliwe zarówno dla użytkownika, jego danych i komputera pliki tekstowe.

Teraz 10 lat gwarancji producenta na okna Salamander i bluEvolution!