Biuro handlowe Fenix
             

OKNA I DRZWI PCV
OKNA I DRZWI ALUMINIOWE
OGRODY ZIMOWE
WIATROŁAPY
ALUMINIOWE
DASZKI
OKNA DACHOWE
ROLETY
ZEWNĘTRZNE
ROLETKI MATERIAŁOWE
MOSKITIERY
MARKIZY
BRAMY GARAŻOWE
DRZWI GERDA
DRZWI WIKĘD
PARAPETY WEWNĘTRZNE
PARAPETY ZEWNĘTRZNE
I OBLACHOWANIA
CIEPŁY PARAPET
KONTAKT


Firma Godna Zaufania

BEZPŁATNY POMIAR
I WYCENA OKIEN!

MOŻLIWOŚĆ
NEGOCJACJI CEN!

  Punkt handlowy:
  Knurów, ul. Wolności 83

  Punkt czynny od
  poniedziałku do piątku
  w godzinach:
9:00 - 17:00

  Kontakt:
  telefon stacjonarny  32 336 20 87
  telefon komórkowy 1  +48 694 436 361
  telefon komórkowy 2  +48 535 89 89 86

    biuro@oknafenix.pl

    gadu-gadu GG: 1260833

  TEREN DZIAŁANIA:
  Knurów, Gliwice, Bytom,
  Zabrze, Rybnik,
  Czerwionka - Leszczyny
  i okoliczne miejscowości
  
Wysyłam z SenditRoletki materiałowe

Roletki materiałowe zapewniają ładny i estetyczny wygląd zasłanianych okien. Poniżej znajdą Państwo opis systemów roletek, jakie mamy w ofercie.
Żeby zobaczyć paletę kolorów proszę kliknąć tutaj.

1. Roletki wolnowiszące

System roletek wolnowiszących wykorzystywany jest do zasłaniania dużych powierzchni. Roletki można montować do ściany, sufitu lub skrzydła okiennego. System samohamujący umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości, a łańcuszek zapewnia łatwe i wygodne korzystanie z rolety.

2. Roletki naokienne

Rolety w systemie MINI są roletami materiałowymi, przeznaczonymi do montażu na skrzydle okiennym. Stanowią doskonały element dekoracyjny nadając nowoczesny i estetyczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Innowacyjny system wieszaków umożliwia montowanie rolet w sposób bezinwazyjny na oknach PCV. Jedynie w przypadku starych okien drewnianych zakładamy rolety za pomocą wkrętów, czyli w sposób inwazyjny.

Rolety MINI składają się z belki obciążającej, mechanizmu oraz łańcuszka. Belka obciążnikowa Rolety MINI wykonana została z aluminium, w wyniku czego roleta nie deformuje się pod wpływem działania słońca, nie rysuje się oraz nie żółknie. Mechanizm rolety wykonany jest z PCV i dostępny w kolorze białym lub brązowym.

Rolety materialowe MINI mogą zostać wyposażone w żyłkę prowadzącą, która utrzymuje roletę przy oknie. Jest to godne polecenia rozwiązanie dla okien uchylnych.

3. Roletki w kasetce

Roleta wewnętrzna w systemie Prestige składa się z estetycznej, aluminiowej kasetki i prowadnic, które montowane są do listwy przyszybowej lub skrzydła okiennego. Montaż można wykonać przy użyciu wkrętów lub dostarczonej taśmy montażowej. Każda produkowana przez naszą firmę roleta wyposażona jest standardowo w samohamujący system, dzięki któremu można zatrzymać roletę na dowolnej wysokości.
4. Roletki "Dzień i Noc"

System "Dzień i Noc" to nowość na rynku europejskim. Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła, system dzień i noc pozwala płynnie regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Mogą Państwo jednocześnie zasłonić swoje okno wieczorem, a w ciągu dnia korzystać ze światła dziennego bez narażenia się na spojrzenia ciekawskich oczu. Naprzemienny układ pasów pozwala nie tylko na regulację natężenia wpadającego światła lecz tworzy również niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.
Paleta kolorów

Paleta kolorów znajduje się na osobnej podstronie.
            Strona wykorzystuje ciasteczka - nieszkodliwe zarówno dla użytkownika, jego danych i komputera pliki tekstowe.

Teraz 10 lat gwarancji producenta na okna Salamander i bluEvolution!